Coco Mademoiselle Eau De Parfum Intense

Стать: Жіночій

Бренд: Chanel

3.65/5
3.65/5

Дата випуску: 2018р.
Характер аромату: Східні, Деревні
Піраміда аромату:
Початкові ноти:
Апельсин,Калабрійський бергамот.
Переклад: Жасмин, Троянда.
Базові ноти: Мадагаскарська ваніль,Боби тонка,Пачулі,Лабданум.

CHANEL Coco Mademoiselle Eau De Parfum Intense - о один з найпопулярніших сучасних ароматів будинку Chanel і один з головних бестселерів минулого десятиліття Chanel Coco Mademoiselle, створений у 2001 році парфумером Jacques Polge, отримує нове видання - Coco Mademoiselle Intense - в 2018. Coco Mademoiselle Eau de Parfum Inten MADEMOISELLE, сильна, глибока та чарівна.

У новій версії аромату сучасні шипрові та східно-деревні аспекти композиції з цитрусовими, квітковими та деревними відтінками підкреслюються дуже високою концентрацією пачулі та бурштину. Звучання пачули в Coco Mademoiselle Intense описується як екстремальне, сяюче і хтиве. Теплий та жіночний бурштиновий акорд представлений поєднанням бобів тонкої та мадагаскарської ванілі.

Настрій парфуму: Томний, Шлейфовий, Теплий .

Аромат замечательный. Стойкий. Отличный шлейф. Обязательно приду снова к вам за покупками.

Залиште відгук про товар


Chanel – французька компанія, один із найвідоміших модних будинків у світі. Найулюбленіша марка французів. Штаб-квартира знаходиться на Place Vendome у Парижі. Перший бутік було відкрито 1913 року. Найпопулярнішу модну імперію Габріель Шанель створила завдяки своїй наполегливості, привабливості та зв'язкам із впливовими чоловіками. З приходом Коко Шанель у світ моди, жінки стали носити фланелеві блейзери, спідниці вільного крою, довгі светри з джерсі (недорога тканина, з якої до цього шили чоловічу білизну), матроски та знаменитий костюм (спідниця + жакет). Її одяг був легким і природним. Габріель ніколи не малювала моделі своїх речей - вона розколювала їх безпосередньо на манекенницях чи клієнтках, щоб бачити, як виглядають речі у русі. Щоб можна було засукати рукави, вона пришила гудзик на манжеті жіночої блузки, а щоб легко знайти ключі - підібрала до чорних сумок червону підкладку. Сама Коко Шанель зробила собі коротку стрижку (до цього жінки не робили стрижок), носила сонячні окуляри та маленькі капелюшки. У 1921 році з'явилися знамениті парфуми Chanel №5, перший синтезований парфум. Свої духи Коко назвала – Шанель N 5, бо вважала п'ятірку своїм щасливим числом, що незмінно приносить їй удачу. Всі нові колекції вона завжди показувала п'ятого числа.