LONDA IMPRESSIVE VOLUME Лонда для об'єму тонкого волосся

Серія: IMPRESSIVE VOLUME

Стать: Жіночій

Бренд: Londa

Немає оцінки
Немає оцінки

LONDA IMPRESSIVE VOLUME Лонда для об'єму тонкого волосся

Формула зі спеціально відібраними інгредієнтами для тонкого волосся з лимонником та бамбуком:

Лимонник є визнаною лікарською рослиною з великою кількістю ефірних олій, відомих своїми властивостями, що доглядають.
Бамбук в основному складається з лігніну і є однією з найбільш швидких рослин. Тверда речовина лігнін відома своїми зміцнювальними властивостями та гнучкістю.

ШАМПУНЬ

П редпризначений спеціально для тонкого волосся, позбавленого об'єму та пишності. Формула засобу заснована на принципі мікрокапсули, яка при втиранні у волосся та шкіру голови активує лікувальні компоненти - захисні речовини, рослинні олії і екстракт бамбука який утримує вологу всередині волосся. Засіб створює об'єм і здорову пишність волосся по всій довжині, починаючи від коріння. Волосся виглядає густим, об'ємним, піднятим і привабливим.

Нанести на вологе волосся масажними рухами. змити водою

Незмивний МУС-КОНДИЦІОНЕР

І ідеальний засіб для догляду за позбавленим об'єму волоссям. Завдяки своїм активним компонентам, средсто насичує волосся вологою, життєвою силою та енергією, робить його м'яким і шовковистим. Невагома формула засобу піднімає волосся, забезпечуючи їм здоровий об'єм, при цьому зовсім не обтяжує волосся.

Поступово нанести на вологе волосся. Чи не змивати.

 

У нас Ви знайдете тільки оригінали ! Ми НЕ пропонуємо копії, підробки та товар "за ліцензією"!!!!
Якість - 100% оригінал!

Залиште відгук про товар


Londa Professional – всесвітньо відома марка, що займає лідируючі позиції на ринку сучасної професійної косметики для догляду за волоссям. Високоякісні засоби Londa створені з урахуванням новітніх розробок вчених та відповідно до всіляких запитів та побажань клієнтів.