SLEEK SMOOTHER Лонда для розгладження сухого, неслухняного волосся

Серія: SLEEK SMOOTHER

Стать: Жіночій

Бренд: Londa

Немає оцінки
Немає оцінки

SLEEK SMOOTHER Лонда для розгладження сухого, неслухняного волосся

Формула включає спеціальні мікроіони Radialux, які глибоко зволожують, пом'якшують волосся, розгладжують його кутикулу. До складу входить спеціально відібрані інгредієнти для неслухняного волосся:

Авокадо містить різні поживні речовини, особливо ненасичені жирні кислоти. Вони швидко вбираються у шкіру та волосся, забезпечуючи інтенсивний догляд.
Паростки пшениці багаті цінні інгредієнти та насичені жирні кислоти Омега, яке проникає глибоко у структуру волосся, зволожує їх та зміцнює волосяні цибулини. Також олія зародків пшениці виступає як захисний компонент, який оберігає волосся від впливу зовнішніх факторів.

ШАМПУНЬ

Очищає та миттєво розгладжує сухе неслухняне волосся вже після першого застосування.

Нанести на вологе волосся масажними рухами. Змити водою.

НЕЗМИВАНИЙ БАЛЬЗАМ-КОНДИЦІОНЕР

Миттєво живить сухе неслухняне волосся. Для досягнення чітко сяючого та гладкого волосся.

Нанести на вологе волосся масажними рухами. Чи не змивати.

ПРОФЕСІЙНИЙ ЗАСІБ для розгладження сухого, неслухняного волосся

Готує, захищає та живить волосся до, вчасно та після послуги розгладження.

Перед послугою розгладження нанести на пошкоджене волосся. Чи не змивати. Після послуги розгладження нанести на вологе волосся на 5 хвилин, потім змити водою. При використанні маски нанести на вологе волосся на 10 хвилин, потім змити водою.

Залиште відгук про товар


Londa Professional – всесвітньо відома марка, що займає лідируючі позиції на ринку сучасної професійної косметики для догляду за волоссям. Високоякісні засоби Londa створені з урахуванням новітніх розробок вчених та відповідно до всіляких запитів та побажань клієнтів.