1 Million Lucky Paco Rabanne

Стать: Чоловічий

Бренд: Paco Rabanne

2.2/5
2.2/5

Дата випуску: 2018р.
Характер аромату: елітний.
Класифікація: дерев'яний.
Піраміда аромату:  
Початкові ноти: грейпфрут, озон, слива, бергамот.
Переклад: апельсиновий колір, білий кедр, жасмин, кашмірське дерево, лісовий горіх, мед.
Базові ноти: ветивер, дерев'яний бурштин, дубовий мох, пачулі.
Країна: Франція.

Лінійка "Мільйон" від Paco Rabanne поповнюється з кожним роком. Довгий час вона була представлена лише парними парфумами для нього і для неї, які неможливо ні з чим переплутати завдяки оригінальному, золотому оформленню та нудотно-солодкій парфумерній композиції. Сьогодні колекція значно розширилася, і нові варіації "мільйонів" мають не меншу популярність, ніж їхні попередники. Так, на початку 2018 року на світ з'явився чоловічий еліксир Paco Rabanne 1 Million Lucky , який відрізняється від класичного варіанту дерев'яним, умиротворюючим звучанням і флаконом з сріблястими вставками.

Відкривається парфумерна піраміда освіжаючими акордами озону, який гармонійно поєднується з фруктовими мотивами стиглої сливи. Цитрусове звучання терпкого, рожевого грейпфрута вдало перемішується із смачним лісовим горіхом. У серці трикутника розташувалося поєднання класичних, деревних елементів струнких білих кедрів і благородного кашмірського дерева. Основну роль тут відіграє класичний для духів-"мільйонів" дует з квіткового пахощі білого жасмину і нудотної солодощі топленого, травневого меду. Легка гіркуватість смолистих пачулів розбавляє запаморочливу картину. За п'янкий післясмак відповідає дует з дубового моху та незвичайного ветивера. Аромат Paco Rabanne 1 Million Lucky стане чудовим вибором для досвідчених джентльменів.

 

У нас Ви знайдете лише оригінали ! Ми НЕ пропонуємо копії, підробки та товар "за ліцензією"!!!!
Якість - 100% оригінал !

Прайс-лист елітної парфумерії
Прайс-лист нішевої парфумерії

Залиште відгук про товар


Вивівши на подіум чорношкірих манекенниць у металевих сукнях, що танцюють під музику П'єра Буле, Paco Rabanne шокував Францію 60-х. Непідготовлена публіка не відразу сприйняла одіозні, абсолютно "неносибельні сукні" з нетрадиційних для пошиття одягу матеріалів, які скоріше служать гімном неутилізованих відходів. Фольга, дерево, пластик, оптоволокно – далеко неповний перелік того, що іспанський дизайнер Paco Rabanne виніс на подіум. Причому не просто виніс, але оживив, змусив грати формою та кольором у своїх футуристичних колекціях.

Нестандартний підхід плюс безперечний талант принесли Paco Rabanne звання "великого провокатора у світі моди". Але цього йому здалося мало і 1969 року він кидається в іншу авантюру - парфумерну, налагоджуючи випуск екстравагантних парфумів Paco Rabanne.

Перший парфум "Calandre" містив виклик: своєю автомобільною назвою, химерним флаконом з металевим обідком, що нагадує творіння архітектури, і самим кипарисовим тоном аромату на противагу поширеному тоді лимонному. Така вільність Пако Рабан не могла не справити враження. Незабаром його аромати стали хітами. І залишаються у топах досі. Так серія XS пережила безліч "ремейків" та варіацій, але продовжує дивувати. Кажуть, аромат Black XS for Her містить загадкову чорну чемерицю, інгредієнт, який використовували відьми для приготування приворотних зелий. Правда і без цього заворожити та приворожити Paco Rabanne вміє професійно!