212 VIP Carolina Herrera

Стать: Жіночій

Бренд: Carolina Herrera

0.75/5
0.75/5

Дата випуску: 2010р.
Класифікація аромату: Квіткові.
Характер аромату: вишуканий, цитрусовий, свіжий, жіночний.
Піраміда аромату:
Початкові ноти: гарденія, ваніль, боби тонка.
Переклад: апельсин, камелія, мандарин, бергамот.
Базові ноти: маракуя, мускус.

Модний дім Carolina Herrera випустив чергову новинку з лінії 212 – 212 VIP, яка вже назвою натякає на те, що створена для яскравих, впевнених особистостей, які не соромляться зізнаватись у тому, що саме вони – VIP-персони.

На створення парфумерного творіння Альберто Морілласа надихнув Нью-Йорк – місто яскравих вогнів, вечірок, що ні на секунду не вщухають життя. 212 VIP представлений слоганами «А ти у списку?» та «Це приватна вечірка» на упаковці, що викликають асоціації з бурхливим нічним життям та натякають, що парфумерія від Carolina Herrera створена для сучасних, стильних, впевнених та яскравих людей. Для неординарних особистостей зі своїм оригінальним поглядом на світ, які прагнуть бути у центрі уваги.

Дизайн флакона підкреслює концепцію – флакон виконаний у формі золотої капсули із тонким гравіюванням.

Композиція аромату побудована на основі 212, проте оновлений аромат вийшов більш вишуканим, тонким та спокусливим завдяки квітково-цитрусовим нотам. До переваг аромату можна віднести ненав'язливість, легкість і приємний шлейф.

212 VIP – веселий, святковий, ошатний аромат, який допоможе своїй володарці виділитися з натовпу та підкорити всіх чуттєвістю, жіночністю та непередбачуваністю.

Залиште відгук про товар


Ім'я Carolina Herrera (Кароліна Еррера) має величезну міжнародну популярність завдяки її іміджу, класу та стилю, успіху її бізнесу та постійному висвітленню у пресі її колекцій моди. Carolina Herrera (Кароліна Еррера) займає лідируючі позиції в Іспанії та іспаномовних країнах, де її ім'я легко впізнається як марка класу люкс. Незважаючи на те, що в цьому бізнесі все недовговічне, парфуми та парфуми від Carolina Herrera (Кароліна Еррера) продовжують фігурувати у десятці найпопулярніших ароматів у світі. Свіжі, чуттєві та прозорі аромати відображають світ великого міста, космополітичний та шикарний, чарівний та непостійний, вираз сучасного світу. Carolina Herrera (Кароліна Еррера) процвітає у світі бізнесу, який диктує: будь попереду чи помри. Провідні бутіки продають її одяг та парфумерію у всьому світі. У вересні 2000 року було відкрито її перший іменний бутік у Нью-Йорку . «В одязі та парфумерії», каже Carolina Herrera (Кароліна Еррера) , «Я думаю, краще бути реалістом, але завжди додавати трохи фантазії до реальності. Це ж стосується життя».