212 VIP Men Carolina Herrera

Стать: Чоловічий

Бренд: Carolina Herrera

Немає оцінки
Немає оцінки

Дата випуску: 2011р.
Характер аромату: динамічний, іскристий.
Класифікація: орієнтальний, дерев'яний.
Піраміда аромату:
Початкові ноти:
лайм, чорна ікра, перець, імбир, маракуйя.
Переклад: спеції, горілка, джин, синій м'яти.
Базові ноти: амбра, шкіра, деревина.

Модний дім Carolina Herrera випустив чергову новинку із лінії 212.

Через рік після вдалого випуску жіночого аромату 212 VIP, американський бренд Carolina Herrera представляє парний парфум адресований сильної статі під назвою 212 VIP Men.

Як і вся парфумерна серія 212, аромат присвячений місту Нью-Йорку, а точніше його серцю Манхеттену. Адже 212 – це саме його телефонний код. У свою чергу 212 VIP Men - данина розкішним манхеттенським вечіркам для VIP персон. "А Ви є у списку?" (Are You On The List?), - Запитує слоган нового аромату від Carolina Herrera.

Флакон 212 VIP MEN виконаний у вигляді потужного металевого блоку. Вирішальна деталь – магнітна кришка.

Залиште відгук про товар


Ім'я Carolina Herrera (Кароліна Еррера) має величезну міжнародну популярність завдяки її іміджу, класу та стилю, успіху її бізнесу та постійному висвітленню у пресі її колекцій моди. Carolina Herrera (Кароліна Еррера) займає лідируючі позиції в Іспанії та іспаномовних країнах, де її ім'я легко впізнається як марка класу люкс. Незважаючи на те, що в цьому бізнесі все недовговічне, парфуми та парфуми від Carolina Herrera (Кароліна Еррера) продовжують фігурувати у десятці найпопулярніших ароматів у світі. Свіжі, чуттєві та прозорі аромати відображають світ великого міста, космополітичний та шикарний, чарівний та непостійний, вираз сучасного світу. Carolina Herrera (Кароліна Еррера) процвітає у світі бізнесу, який диктує: будь попереду чи помри. Провідні бутіки продають її одяг та парфумерію у всьому світі. У вересні 2000 року було відкрито її перший іменний бутік у Нью-Йорку . «В одязі та парфумерії», каже Carolina Herrera (Кароліна Еррера) , «Я думаю, краще бути реалістом, але завжди додавати трохи фантазії до реальності. Це ж стосується життя».