Addict Eau Fraiche 2014

Стать: Жіночій

Бренд: Dior

Немає оцінки
Немає оцінки

Дата випуску: 2014р.
Характер аромату: свіжі.
Класифікація: квітковий, цитрусовий.
Піраміда аромату:
Початкові ноти:
калабрійський бергамот.
Переклад: конвалія, біла фрезія.
Базові ноти: білий мускус.
Виробник: Parfums Christian Dior, Париж, Франція

Dior Addict Eau Fraiche 2014 річний фланкер аромату Addict та Dior Addict Eau Fraiche 2012. Класифікується як квітковий фруктовий парфум. У цьому випуску дизайн флаконів зазнав деяких змін, зокрема, кришка в нових флаконах знімна і прозора.

Духи Dior Addict Eau Fraiche 2014 ідеально підійдуть для денних прогулянок у спекотні дні. Вони елегантні, веселі та дуже чуттєві.

Залиште відгук про товар


Вже півстоліття ім'я Крістіана Діора є синонімом моди. Діор – це елегантність, жіночність та досконалий смак. Затягнуті талії, високо підняте пишне погруддя, маленькі круглі плечі, спідниці до щиколотки – ось основні риси його першої колекції, яка стала проривом у світі Високої моди. Ім'я Діор – зразок елегантності та краси. «Жінки відчули своїм вірним інстинктом, що я не тільки хотів їх зробити красивішими, а й щасливішими», – пояснював пізніше свій успіх Діор. Діор – володар Оскара Високої моди. Ця висока відзнака досі присуджується тим, хто вніс принципові нововведення у свою професію. Пізніше ім'я Діор стало асоціюватися ще й із першокласним парфумом. «Досить відкрити флакон, щоб з'явилися всі мої сукні, а кожна жінка, яку я одягаю, залишала за собою цілий шлейф бажань. Духи – необхідне доповнення особи жінки, це завершальний акорд для сукні, це троянда, якою Ланкре підписував свої картини», – пояснював пізніше свій задум Діор. Першим відкриттям для паризьких модниць став аромат «Міс Діор», за ними пішли «Діорама» та «Діоріссімо». Тепер ароматними витворами великого майстра насолоджуються всі красуні світу.