Chanel N 5 L´Eau

Нішева парфумерія

Стать: Жіночій

Бренд: Chanel

4.36/5
4.36/5

Дата випуску: 2016р.
Характер аромату: класичний, жіночний.
Класифікація: квітковий.
Піраміда аромату:
Початкові ноти:
Лимон, Мандарин, Апельсин, Неролі, Альдегіди.
Переклад: Жасмін, Троянда, Іланг-іланг.
Базові ноти: Кедр, Мускус.

Легка версія у легендарній лінійці Chanel N°5 появи лася восени 2016 року. Chanel N°5 L'Eau – фланкер, призначений для молодої аудиторії. Аромат був створений Олів'є Польжем (Olivier Polge) як світла та свіжа інтерпретація оригіналу. Основною нотою стане Травнева троянда із Граса. Олів'є Польж працював над цією композицією з 2013 року.

Нові молодіжні свіжі квіткові парфуми Chanel No.5 L´Eau продовжують тему клас з Іки модного будинку, залишаючись все настільки ж жіночними та бездоганними зі своїм сучасним, легким і прозорим літнім звучанням, де головна нота травневої троянди відбиває молодість, свіжість та відкритість усьому новому. У парфумі Chanel No.5 L´Eau є гармонійне поєднання контрастів: він простий і складний, позачасовий і яскравий, зухвалий і класичний.
Виразні освіжаючі та ігристі цитрусові ноти в композиції Chanel No.5 L´Eau поєднуються з помірним багатогранним запахом травневої троянди та білих кольорів, а також світлими і сяючими акордами альдегідів, доповнених м'яким та повітряним дерево-солодким ореолом.

"Простий і вишуканий,
свіжий і зухвалий,
загадковий та культовий N°5 L´EAU"

Особа Chanel №5 L'Eau – Лілі-Роуз Депп.

Прайс-лист елітної парфумерії

Прайс-лист нішевої парфумерії

Залиште відгук про товар


Chanel – французька компанія, один із найвідоміших модних будинків у світі. Найулюбленіша марка французів. Штаб-квартира знаходиться на Place Vendome у Парижі. Перший бутік було відкрито 1913 року. Найпопулярнішу модну імперію Габріель Шанель створила завдяки своїй наполегливості, привабливості та зв'язкам із впливовими чоловіками. З приходом Коко Шанель у світ моди, жінки стали носити фланелеві блейзери, спідниці вільного крою, довгі светри з джерсі (недорога тканина, з якої до цього шили чоловічу білизну), матроски та знаменитий костюм (спідниця + жакет). Її одяг був легким і природним. Габріель ніколи не малювала моделі своїх речей - вона розколювала їх безпосередньо на манекенницях чи клієнтках, щоб бачити, як виглядають речі у русі. Щоб можна було засукати рукави, вона пришила гудзик на манжеті жіночої блузки, а щоб легко знайти ключі - підібрала до чорних сумок червону підкладку. Сама Коко Шанель зробила собі коротку стрижку (до цього жінки не робили стрижок), носила сонячні окуляри та маленькі капелюшки. У 1921 році з'явилися знамениті парфуми Chanel №5, перший синтезований парфум. Свої духи Коко назвала – Шанель N 5, бо вважала п'ятірку своїм щасливим числом, що незмінно приносить їй удачу. Всі нові колекції вона завжди показувала п'ятого числа.