Eight & Bob Robert F. Kennedy Special Edition

Нішева парфумерія

Стать: Чоловічий

Бренд: Eight & Bob

Немає оцінки
Немає оцінки

Дата випуску: 2020 м.
Характер аромату: нішевий
рішучий, розкішний, теплий, елегантний.
Класифікація: дерев'яні, фужерні .
Піраміда аромату:

Початкові ноти: кардамон, лимон, рожевий перець .
Переклад:
деревина, лабданум, листя фіалки .
Базові ноти: амбра, ветивер, сандалове дерево.
Зроблено в: США

Eight & Bob Robert F. Kennedy Special Edition - це аромат для чоловіків, він належить до групи дерев'яні, фужерні, випущений у 2020 році парфумером Albert Fouquet. Цей аромат був випущений на відзначення 50-річчя від дня смерті Кеннеді. Eight & Bob співпрацює з фондом, жертвуючи частину доходу, отриманого від цього спеціального випуску, як данина поваги до мрії Роберта Ф. Кеннеді про більш справедливий і мирний світ.

Верхні ноти аромату Eight & Bob Robert F. Kennedy Special Edition м'яко струмують сильним, трохи одеколонним, запахом кардамону, свіжими цитрусовими акордами лимона і спеціальним акцентом ніжного рожевого перцю характеризують початок аромату, наповнюючись надалі розвиток композиції елегантними відтінками світлої сушеної деревини, зеленими трав'янистими акцентами бархат. М'який обволікаючий шлейф аромату Eight & Bob струмує теплими вершковими відтінками сандалу, деревно-земляними акцентами вологого коріння і деревини ветівера і освіжаючим тонким запахом дорогоцінної амбри.

Eight & Bob Robert F. Kennedy Special Edition став одним з найексклюзивніших одеколонів, які віддають перевагу найелегантнішим чоловікам.

 

У нас Ви знайдете лише оригінали ! Ми НЕ пропонуємо копії, підробки та товар "за ліцензією"!!!!
Якість - 100% оригінал !

Залиште відгук про товар