Gardenia Les Exclusifs de Chanel

Нішева парфумерія

Стать: Жіночій

Бренд: Chanel

Немає оцінки
Немає оцінки

Дата випуску: 1925 р.
Характер аромату:
нішевий, свіжий та чуттєвий.
Класифікація: Квіткові.
Піраміда аромату:
Початкові ноти: квіти апельсин, зелені ноти.
Переклад: гарденія, тубероза, жасмин .
Базові ноти: ветивер, мускус , почув, сандал.
Зроблено в: Франція

Gardenia Chanel - це аромат для жінок, він належить до групи квіткові, випущений у 1925 році. Парфумер: Ernest Beaux. Це класичний білоквітковий аромат, що зачаровує витонченістю та глибиною свого звучання. Кришталево-чисте, прозоре і нескінченно ніжне пахощі підкорює з першого вдиху, навіваючи безліч образів і допомагаючи повною мірою відчути красу кожної миті життя, що вислизає.

Початкова нота парфумерної композиції Gardenia Les Exclusifs de Chanel звучить трепетним апельсиновим кольором і зеленими нюансами, що іскриться, щоб потім втілитися в пахощі соковитих фруктових нот, медовому дусі туберози, чуттєвих пасажах жасмину і обертонах витонченої гарденії. Освіжаючий, трав'янистий вітерець потопає в димно-смолястих клубах ветивера, що перегукуються з оксамитом мускусу та екзотичними нотками почуттів, які дещо губляться на тлі філософської мелодії сандалу, що гарантує чарівний шлейф. Наповніть життя фарбами з Chanel!

 

У нас Ви знайдете лише оригінали ! Ми НЕ пропонуємо копії, підробки та товар "за ліцензією"!!!!
Якість - 100% оригінал !

Залиште відгук про товар


Chanel – французька компанія, один із найвідоміших модних будинків у світі. Найулюбленіша марка французів. Штаб-квартира знаходиться на Place Vendome у Парижі. Перший бутік було відкрито 1913 року. Найпопулярнішу модну імперію Габріель Шанель створила завдяки своїй наполегливості, привабливості та зв'язкам із впливовими чоловіками. З приходом Коко Шанель у світ моди, жінки стали носити фланелеві блейзери, спідниці вільного крою, довгі светри з джерсі (недорога тканина, з якої до цього шили чоловічу білизну), матроски та знаменитий костюм (спідниця + жакет). Її одяг був легким і природним. Габріель ніколи не малювала моделі своїх речей - вона розколювала їх безпосередньо на манекенницях чи клієнтках, щоб бачити, як виглядають речі у русі. Щоб можна було засукати рукави, вона пришила гудзик на манжеті жіночої блузки, а щоб легко знайти ключі - підібрала до чорних сумок червону підкладку. Сама Коко Шанель зробила собі коротку стрижку (до цього жінки не робили стрижок), носила сонячні окуляри та маленькі капелюшки. У 1921 році з'явилися знамениті парфуми Chanel №5, перший синтезований парфум. Свої духи Коко назвала – Шанель N 5, бо вважала п'ятірку своїм щасливим числом, що незмінно приносить їй удачу. Всі нові колекції вона завжди показувала п'ятого числа.