1 Million Cologne Paco Rabanne

Стать: Чоловічий

Бренд: Paco Rabanne

3.27/5
3.27/5

Дата випуску: 2015р.
Характер аромату: елітний.
Класифікація: дерев'яні, пряні.
Піраміда аромату:  
Початкові ноти: акорди моря, кардамон, мандарин, цитруси.
Переклад: троянда, мускус.
Базові ноти: шкіра, пачулі, амбра.
Країна: Франція.

1 Million Cologne - зухвалий, чарівний і звабливий чоловічий цитрусовий парфум з харизматичними шкіряними акцентами. Аромат випущений у 2015 році відомим італійським модним брендом Paco Rabanne і одягнений у знаменитий фірмовий флакон у формі золотого зливка. Композиція є фланкером парфуму 2008 року, який отримав у новій редакції більш легке і дзвінке звучання. Парфуми призначені для сильних і впевнених у собі чоловіків. Верхній акорд розкривається грайливою свіжістю мандарину, тонким, трохи гіркуватим запахом перцевої м'яти та прохолодним сплеском морських нот. У серці композиції цитрусові ноти поєднуються з шовковисто-пряним ароматом троянди і теплим мускусом, що хвилює. А завершує звучання парфуму тепла гладь пряних нот пачулі, тонкий запах дорогої, добре виробленої шкіри та кристально-чиста амбра.

 

У нас Ви знайдете лише оригінали ! Ми НЕ пропонуємо копії, підробки та товар "за ліцензією"!!!!
Якість - 100% оригінал !

Прайс-лист елітної парфумерії
Прайс-лист нішевої парфумерії

 

Залиште відгук про товар


Вивівши на подіум чорношкірих манекенниць у металевих сукнях, що танцюють під музику П'єра Буле, Paco Rabanne шокував Францію 60-х. Непідготовлена публіка не відразу сприйняла одіозні, абсолютно "неносибельні сукні" з нетрадиційних для пошиття одягу матеріалів, які скоріше служать гімном неутилізованих відходів. Фольга, дерево, пластик, оптоволокно – далеко неповний перелік того, що іспанський дизайнер Paco Rabanne виніс на подіум. Причому не просто виніс, але оживив, змусив грати формою та кольором у своїх футуристичних колекціях.

Нестандартний підхід плюс безперечний талант принесли Paco Rabanne звання "великого провокатора у світі моди". Але цього йому здалося мало і 1969 року він кидається в іншу авантюру - парфумерну, налагоджуючи випуск екстравагантних парфумів Paco Rabanne.

Перший парфум "Calandre" містив виклик: своєю автомобільною назвою, химерним флаконом з металевим обідком, що нагадує творіння архітектури, і самим кипарисовим тоном аромату на противагу поширеному тоді лимонному. Така вільність Пако Рабан не могла не справити враження. Незабаром його аромати стали хітами. І залишаються у топах досі. Так серія XS пережила безліч "ремейків" та варіацій, але продовжує дивувати. Кажуть, аромат Black XS for Her містить загадкову чорну чемерицю, інгредієнт, який використовували відьми для приготування приворотних зелий. Правда і без цього заворожити та приворожити Paco Rabanne вміє професійно!