1 Million Paco Rabanne

Стать: Чоловічий

Бренд: Paco Rabanne

4.74/5
4.74/5

Дата випуску: 2008р.
Характер аромату: елітний.
Класифікація: цитрусовий, деревний, пряний.
Піраміда аромату:  
Початкові ноти: грейпфрут, м'ята, червоний мандарин.
Переклад: екстракт троянди, кориця, лимонник, прянощі.
Базові ноти: шкіра, біла деревина, стиракс, індонезійська пачулі.
Країна: Франція.

Щоб виглядати на мільйон, абсолютно не обов'язково бути мільйонером, достатньо таким себе почувати. Аромат 1 Million від Paco Rabanne – шик та пафос у золотому злитку, розкіш, азарт та пристрасть. У цьому ароматі чоловік володар, шукач скарбів. Шляхетність "сонячного" металу в яскравих нотах цитрусових: грейпфрута та червоного апельсина, розкіш - у багатстві прянощів, свобода та пристрасть - у майстерному поєднанні лимонника, м'яти та спецій.

Спільний витвір талановитого Пако Рабана, відомих парфумерів та французького дизайнера Noe Duchaufour-Lawrance, який розробив флакон-зливок, крутить голову, як і саме золото.

Чуттєвий, спокусливий та водночас свіжий аромат – це аромат світу грошей, влади, розкоші.

 

У нас Ви знайдете лише оригінали ! Ми НЕ пропонуємо копії, підробки та товар "за ліцензією"!!!!
Якість - 100% оригінал !

Прайс-лист елітної парфумерії
Прайс-лист нішевої парфумерії

Залиште відгук про товар


Вивівши на подіум чорношкірих манекенниць у металевих сукнях, що танцюють під музику П'єра Буле, Paco Rabanne шокував Францію 60-х. Непідготовлена публіка не відразу сприйняла одіозні, абсолютно "неносибельні сукні" з нетрадиційних для пошиття одягу матеріалів, які скоріше служать гімном неутилізованих відходів. Фольга, дерево, пластик, оптоволокно – далеко неповний перелік того, що іспанський дизайнер Paco Rabanne виніс на подіум. Причому не просто виніс, але оживив, змусив грати формою та кольором у своїх футуристичних колекціях.

Нестандартний підхід плюс безперечний талант принесли Paco Rabanne звання "великого провокатора у світі моди". Але цього йому здалося мало і 1969 року він кидається в іншу авантюру - парфумерну, налагоджуючи випуск екстравагантних парфумів Paco Rabanne.

Перший парфум "Calandre" містив виклик: своєю автомобільною назвою, химерним флаконом з металевим обідком, що нагадує творіння архітектури, і самим кипарисовим тоном аромату на противагу поширеному тоді лимонному. Така вільність Пако Рабан не могла не справити враження. Незабаром його аромати стали хітами. І залишаються у топах досі. Так серія XS пережила безліч "ремейків" та варіацій, але продовжує дивувати. Кажуть, аромат Black XS for Her містить загадкову чорну чемерицю, інгредієнт, який використовували відьми для приготування приворотних зелий. Правда і без цього заворожити та приворожити Paco Rabanne вміє професійно!