Apple Brandy on the Rocks By Kilian

Нішева парфумерія

Стать: Унісекс

Бренд: Kilian

Немає оцінки
Немає оцінки

Дата випуску: 2021 рік
Характер аромату: нішевий, загадковий, інтригуючий.
Класифікація: фужерні, фруктові.
Піраміда аромату:

Початкові ноти: ананас, кардамон, бергамот.
Переклад:
ром, ваніль, дубовий мох.
Базові ноти: амброксан, кедр.
Зроблено в: Франція

Apple Brandy on the Rocks By Kilian - це аромат для чоловіків та жінок, він належить до групи фужерні, фруктові, випущений у 2021 році  парфумером Sidonie Lancesseur. Вишукана кедрова деревина та легкий ромово-ванільний присмак, що витає в повітрі теплою та невагомою хмарою. Це поєднання стало основою для створення аромату, що інтригує, з провокаційною назвою Kilian Apple Brandy on the Rocks. Apple Brandy п'янить і зачаровує з першого ковтка, тому не дивуйтеся, якщо навіть кілька годин, проведених у його суспільстві, пролетять для вас немов кілька секунд. Справа в тому, що фужерно-фруктовий букет існує поза часом і всілякими вимірами, а це означає, що і його власник може легко забути про безперервний рух стрілок на годиннику.

Якщо ви хочете зупинити найпрекраснішу мить на світі, насолоджуючись сповна всією його красою - скоріше відкривайте для себе цей витончений і неймовірно елегантний флакон. Духи Apple Brandy on the Rocks By Kilian стартують акордами ананаса, кардамону та бергамоту, яким на зміну приходять розкішні відтінки м'якого моху. Основу парфумерної піраміди наповнюють вкраплення звабного амброксану.

 

У нас Ви знайдете лише оригінали ! Ми НЕ пропонуємо копії, підробки та товар "за ліцензією"!!!!
Якість - 100% оригінал!

Залиште відгук про товар


Творцем парфумерного будинку By Kilian став Кіліан Хеннессі, онук засновника всесвітньо відомого коньячного будинку Moet Hennessy.
Але він вирішив присвятити себе парфумерному мистецтву, закінчивши Інститут парфумерії та косметики (ISIPCA), він встиг попрацювати над створенням відомих ароматів Paco Rabanne "Ultraviolet" та "Ultraviolet man", аромату "KINGDOM", парфумерного будинку Alexander McQueen. А у 2007 році створив власний парфумерний будинок та випустив перші аромати своєї колекції.
Kilian парфуми – це, на сьогодні, одні з наймодніших запахів. Kilian parfum – це аромати класу «люкс».
Духи Kilian виробляють тільки вручну та використовують для їх створення лише найдорожчі інгредієнти. Духи Kilian відроджують старовинні рецепти парфумерного мистецтва. Будь-який парфум Kilian має власну особу, його неможливо сплутати і почувши одного разу – неможливо забути.
Перша колекція ароматів отримала назву L'Ouvre Noire by Kilian («Чорні шедеври»). Загалом у цій парфумерній колекції буде 10 ароматів. На сьогодні випущено вже 8 парфумів: A Taste of Heaven, Beyond Love, Cruel Intentions, Liaisons Dangereuses, Love by Kilian, Straight to Heaven, Prelude To Love, "BLACK TO BLACK aphrodisiac".
Kilian парфумерія, колекції L'Oeuvre Noire розділена на 3 частини: «Кохання та її заборони», «Штучний рай» та «Спокуси». Кіліан Хеннессі стверджує, що вигадуючи назви для колекції, він хотів допомогти людям знайти себе, вибрати свій стиль життя та відкрити свій аромат.

Перша частина колекції «Кохання та її заборони» включає 3 аромати: Prelude To Love, це цитрусовий аромат з нотами флорентійського ірису, Love by Kilian складається з нот ірису, перцю, троянди, неролі та жасмину, Beyond Love з ароматом аристократичної туберози. Друга частина колекції «Штучний рай» включає два аромати: taste of Heaven з букетом з апельсина, турецької троянди, пачулі, дубового моху та звіробою та Straight to Heaven має оригінальний букет рому та пачулі.
Третя частина колекції «Спокуси» складається з Liaisons Dangereuses з квітковими та фруктовими нотами та доповнений відтінками єгипетської герані, ванілі, мускусу та індійського сандала; Cruel Intentions – цей аромат нагадує абсент, букет аромату починається нотами флердоранжу та турецької троянди, він відтінений глибокими деревними ароматами, нотами дубового моху, пачулі та французької лаванди; Новинка цього року - ”BLACK TO BLACK aphrodisiac” із композицією на основі тютюну, меду та афродизіаків.
Духи Kilian мають дуже цікавий, можна сказати, незабутній дизайн. Вони упаковані у флакони чорного кольору з декором з боків, що імітує малюнок на щитах Гектора та Аххілеса. Кожен флакон поміщений у чорну лакову скриньку, що закривається на ключ. Кіліан Хеннессі вважає, що викидати флакони ароматів не можна, по-перше, вони витвір мистецтва, а по-друге – це шкодить екології. Тому, якщо аромат закінчився до нього, можна придбати змінний блок або купити Kilian в магазині на розлив. Крім того, Хеннессі створив оригінальну посудину для своєї парфумерії – у вигляді чорного барила.
Купивши кілька ароматів Kilian, можна їх змішати в цій посудині і отримати свій, неповторний парфум.