B683 Extrait Marc-Antoine Barrois

Нішева парфумерія

Стать: Унісекс

Бренд: Marc-Antoine Barrois

Немає оцінки
Немає оцінки

Дата випуску: 2020 м.
Характер аромату:
нішевий, що інтригує, розкішний, пікантний.
Класифікація: дерев'яні, східні .
Піраміда аромату:

Початкові ноти: лист фіалки, зелене яблуко, шафран .
Переклад:
зіра, рожевий перець .
Базові ноти: уд, сандал, пачулі, ваніль.
Зроблено в: Франція

B683 Extrait Marc-Antoine Barrois - це аромат для чоловіків і жінок, він належить до групи дерев'яні, східні , випущений у 20 20 року, парфумером Quentin Bisch. Композиція Марк-Ентоні Баррос «Б683 Екстрат» сподобається тим, хто шукає по-справжньому глибоку, насичену та екстравагантну композицію. У ній майстерно поєднуються класичні мотиви та сучасні віяння моди, особливий внутрішній шик та делікатна безпосередність. Стильний парфум підкреслює природне вміння свого власника вибирати найкраще та насолоджуватися ним сповна, бути у тренді та не втрачати власну індивідуальність.

А ромат Marc-Antoine Barrois "B683 Extrait" (Б683 екстракт) у перші хвилини свого розкриття дарує дивовижну свіжість енергійного зеленого яблука, делікатну ніжність таємничого листа фіалки та спокусливу розкіш загадкового шафрану. Поступово в ньому починають переважати харизматичні акорди чарівного рожевого перцю і пряної зіри, змінюючись в основі відтінками дорогоцінного уда, елегантного сандала, теплого пачулі та кокетливої ванілі.

Якщо комусь не вистачило глянцевих сторінок у Ганімеді, вам сюди. B683 Extrait – це величезна стос глянсових журналів плюс пряно-фруктові та дерево-східні нюанси. Тепліший за звучанням, ніж його брати від Баруа. Щільність висока, вічна стійкість.

 

У нас Ви знайдете лише оригінали ! Ми НЕ пропонуємо копії, підробки та товар "за ліцензією"!!!!
Якість - 100% оригінал !

Залиште відгук про товар