Дата випуску: 2009 рік
Характер аромату: нішевий, розкішний, солідний
Класифікація: східні, деревні
Піраміда аромату:
Початкові ноти: бергамот, ромашка, герань, кардамон, малина
Ноти серця: пачулі, кедр, тютюн, мигдаль, дуб, мед
Базові ноти: ваніль, лабданум, вишня, амбра
Зроблено у: Франція
Парфумер: Calice Becker
Back to Black Aphrodisiac By Kilian - це аромат для чоловіків і жінок, він належить до групи східні, деревні створений у 2009 році. Парфумер Каліс Беккер поставила за мету випустити приємний і привабливий парфум, здатний привести в захват кожного, хто його почує. У результаті вийшов насичений і яскравий аромат-унісекс, який відмінно впишеться як жіночий, так і чоловічий стиль. Духи Back to Black Aphrodisiac ідеальні для урочистих вечірніх заходів, а також пристрасного романтичного побачення. Він годинами розтягується на шкірі, демонструючи свої темні грані.
Композиція Back to Black Aphrodisiac By Kilian затягує з перших секунд, наче солодкий мед. Поєднання ніжної ромашки і свіжості бергамота з важкими дерев'яними нотками дарують натхнення і богемний шик, які стануть справжньою насолодою для вишуканих гурманів. Теплі, солодкуваті нотки серця - мигдаль, пачулі та тютюн, розкриють чуттєвість та сексуальність їхнього власника. Східна пряність ванілі та лабдануму в базі віднесе вас у спекотне арабське літо. Back to Black Aphrodisiac By Kilian проходить через палітру тонких смаків гурмана, від стиглої малини до сухого какао-порошку пачулі. Соковита вишня, полита медом із легким тютюновим ароматом, яким хочеться насолодитися вдосталь. Проходить час і вишня поступається місцем меду, йде легка кислинка і аромат стає ще тихіше але не менш солодше.
Вам також сподобається: The Oud Affair Vilhelm Parfumerie, Tabac Royal Royal Crown.
У нас Ви знайдете лише оригінали! Ми НЕ пропонуємо копії, підробки та товар «за ліцензією»!!!!!
Якість – 100% оригінал!
Залиште відгук про товар
Творцем парфумерного будинку By Kilian став Кіліан Хеннессі, онук засновника всесвітньо відомого коньячного будинку Moet Hennessy.
Але він вирішив присвятити себе парфумерному мистецтву, закінчивши Інститут парфумерії та косметики (ISIPCA), він встиг попрацювати над створенням відомих ароматів Paco Rabanne "Ultraviolet" та "Ultraviolet man", аромату "KINGDOM", парфумерного будинку Alexander McQueen. А у 2007 році створив власний парфумерний будинок та випустив перші аромати своєї колекції.
Kilian парфуми – це, на сьогодні, одні з наймодніших запахів. Kilian parfum – це аромати класу «люкс».
Духи Kilian виробляють тільки вручну та використовують для їх створення лише найдорожчі інгредієнти. Духи Kilian відроджують старовинні рецепти парфумерного мистецтва. Будь-який парфум Kilian має власну особу, його неможливо сплутати і почувши одного разу – неможливо забути.
Перша колекція ароматів отримала назву L'Ouvre Noire by Kilian («Чорні шедеври»). Загалом у цій парфумерній колекції буде 10 ароматів. На сьогодні випущено вже 8 парфумів: A Taste of Heaven, Beyond Love, Cruel Intentions, Liaisons Dangereuses, Love by Kilian, Straight to Heaven, Prelude To Love, "BLACK TO BLACK aphrodisiac".
Kilian парфумерія, колекції L'Oeuvre Noire розділена на 3 частини: «Кохання та її заборони», «Штучний рай» та «Спокуси». Кіліан Хеннессі стверджує, що вигадуючи назви для колекції, він хотів допомогти людям знайти себе, вибрати свій стиль життя та відкрити свій аромат.
Перша частина колекції «Кохання та її заборони» включає 3 аромати: Prelude To Love, це цитрусовий аромат з нотами флорентійського ірису, Love by Kilian складається з нот ірису, перцю, троянди, неролі та жасмину, Beyond Love з ароматом аристократичної туберози. Друга частина колекції «Штучний рай» включає два аромати: taste of Heaven з букетом з апельсина, турецької троянди, пачулі, дубового моху та звіробою та Straight to Heaven має оригінальний букет рому та пачулі.
Третя частина колекції «Спокуси» складається з Liaisons Dangereuses з квітковими та фруктовими нотами та доповнений відтінками єгипетської герані, ванілі, мускусу та індійського сандала; Cruel Intentions – цей аромат нагадує абсент, букет аромату починається нотами флердоранжу та турецької троянди, він відтінений глибокими деревними ароматами, нотами дубового моху, пачулі та французької лаванди; Новинка цього року - ”BLACK TO BLACK aphrodisiac” із композицією на основі тютюну, меду та афродизіаків.
Духи Kilian мають дуже цікавий, можна сказати, незабутній дизайн. Вони упаковані у флакони чорного кольору з декором з боків, що імітує малюнок на щитах Гектора та Аххілеса. Кожен флакон поміщений у чорну лакову скриньку, що закривається на ключ. Кіліан Хеннессі вважає, що викидати флакони ароматів не можна, по-перше, вони витвір мистецтва, а по-друге – це шкодить екології. Тому, якщо аромат закінчився до нього, можна придбати змінний блок або купити Kilian в магазині на розлив. Крім того, Хеннессі створив оригінальну посудину для своєї парфумерії – у вигляді чорного барила.
Купивши кілька ароматів Kilian, можна їх змішати в цій посудині і отримати свій, неповторний парфум.