Costa Azzurra Acqua Tom Ford

Нішева парфумерія

Стать: Чоловічий

Бренд: Tom Ford

Немає оцінки
Немає оцінки

Дата випуску: 2019 рік
Характер аромату: нішевий, яскравий, харизматичний, енергійний.
Класифікація: дерев'яні, фужерні.
Піраміда аромату:
Початкові ноти: мирт, ялівець, лимон.
Ноти серця: сосна, кипарис.
Базові ноти: лабданум, мастикове дерево, амбра.
Зроблено у: США

Costa Azzurra Acqua Tom Ford - це аромат для чоловіків і жінок, він належить до групи дерев'яні, фужерні, випущений в 2019 році. Композиція Tom Ford Costa Azzurra Acqua (Вода Французької Рів'єри) витончено поєднується з весняно-літнім сезоном року, плавно розчиняючись у привабливих променях яскравого сонця. Вдень чи ввечері, в ранковій прохолоді чи в тандемі з романтикою таємничої ночі – вона прекрасна завжди і без винятку. Вибираючи аромат Costa Azzurra Acqua, ви одразу отримуєте приємний бонус у вигляді стильного та елегантного талісмана на удачу. Деревно-фужерний букет дарує не тільки справжнє естетичне задоволення, але й приносить успіх своєму власнику, роблячи його образ помітним і впізнаваним у натовпі.

Перші ноти парфумів Costa Azzurra Acqua Tom Ford випромінюють позитивну енергетику делікатного мирту, спокусливого ялівцю та прохолодно-грайливого лимонного соку. На зміну їм у серці парфуму Costa Azzurra Acqua приходять вкраплення хвойної сосни та благородного кипарису, майстерно переплітаючись із акордами багатого шлейфу. У ньому першість належить відтінкам екзотичного мастикового дерева, привабливо-теплої амбри та насиченого лабдануму.

 

У нас Ви знайдете лише оригінали! Ми НЕ пропонуємо копії, підробки та товар "за ліцензією"!!!!
Якість – 100% оригінал!

Залиште відгук про товар


У 2005 році з'явився новий Модний Дім «Том Форд». Раніше талановитий дизайнер довго працював над брендом Gucci. На посту головного дизайнера марки Том Форд підніс цей люксовий бренд на небувалу висоту. І завдяки цьому він став всесвітньо відомим.

Працюючи під власним брендом Том Форд виводить у світ оправи, сонцезахисні окуляри та косметику з лейблом Tom Ford.

2007 марка представляє першу колекцію для чоловіків. Торгова марка "Том Форд" стала відома у всьому світі.

Геній Том Форд завоював багато нагород. Одяг, Аромати та Окуляри від Tom Ford стали затребуваними предметами культу.

Том Форд напрочуд комбінує сучасні та старовинні тренди моди, а потім представляє їх на подіумі. Саме тому марка Tom Ford настільки успішна. І це один із небагатьох дизайнерів, які назвали бренд своїм ім'ям (як і Коко Шанель) та всесвітньо прославилися.