Essential pour Femme Angel Schlesser

Essential pour Femme Angel Schlesser image 0

Стать: Жіночій

Бренд: Angel Schlesser

0.32/5
0.32/5

Дата випуску: 2008р.
Характер аромату: витончений, елегантний.
Класифікація: фруктові, квіткові.
Піраміда аромату:
Початкова нота:
бергамот, Червона смородина, свіжі фрукти.
Нота "серця": болгарська троянда, фіалка, півонія, фрезія.
Кінцева нота: сандалове дерево, ветивер, мускус.

Аромат Angel Schlesser Essential подібний до модного одягу Angel Schlesser - він такий же простий, елегантний, природний і непідвладний часу. Натхненням для нього стала класична парфумерія, але в той же час він увібрав сучасні тенденції, і в результаті вийшов аромат, який відповідає всім потребам сучасної жінки. Angel Schlesser Essential – дерево-квітковий аромат із легкими відтінками фруктів. Свіжі та яскраві початкові ноти поєднуються з теплими, стійкими та чуттєвими нотами серця.
Його творець – Наталі Лорсон – один із провідних парфумерів компанії Schlesser.

У нас Ви знайдете лише оригінали! Ми НЕ пропонуємо копії, підробки та товар "за ліцензією"!!!!
Якість – 100% оригінал!

Прайс-лист елітної парфумерії

Прайс-лист нішевої парфумерії

Залиште відгук про товар

Angel Schlesser

Іспанський мінімалізм та чистота ліній: парфумерний всесвіт Angel Schlesser

Розкіш не завжди потребує гучних маніфестів чи надмірної декорованості. Справжня елегантність виражається у стриманості, гармонії та бездоганній чистоті форм. Саме ця філософія стала основою для створення парфумерної лінійки відомого іспанського дизайнера Анхеля Шлессера. Бренд створює аромати для тих, хто цінує стиль вище за плинну моду, обирає лаконічність та шукає витончений ольфакторний підпис на кожен день.

Кожен парфюм Angel Schlesser — це втілення іспанської свіжості, архітектурної чіткості та незмінної вишуканості.

Філософія бренду: естетика світла та лаконічність

Одяг та аромати бренду створюються за єдиним принципом: прибрати все зайве, щоб залишити лише суть. Парфумери бренду працюють із прозорими, свіжими та водночас стійкими акордами, створюючи композиції, які не перевантажують образ, а природно підкреслюють індивідуальність свого власника.

Ключові риси парфумерії бренду:

  • Прозорість та свіжість: Використання бадьорих цитрусових, прохолодних пряних та невагомих деревних нот.
  • Універсальність та стиль: Аромати ідеально підходять як для ділових зустрічей та офісного дрес-коду, так і для невимушеного вечірнього відпочинку.
  • Мінімалістичний дизайн: Лаконічні прямокутні флакони із суворими лініями та стриманим оформленням стануть естетичною окрасою будь-якого столика.

Легендарні колекції та бестселери Angel Schlesser

Палітра бренду пропонує широкий вибір композицій для чоловіків та жінок, у яких класичні іспанські традиції поєднуються з сучасним баченням краси:

  1. Angel Schlesser Femme — легендарний дебютний аромат, що став візитівкою дому. Прохолодна та чуттєва композиція з нотами бергамоту, ялівцю, порцелянової порцеляни, шавлії, кардамону та прозорого мускусу.
  2. Angel Schlesser Homme — класичний чоловічий витвір із виразним деревним характером. Поєднання свіжого бергамоту, шишковутого калабрійського ялівцю, рисової есенції, ветиверу та шляхетного дубового моху.
  3. Les Eaux de Rose / Les Eaux d'Un Instant — сучасні колекції, натхненні миттєвостями щастя, сонячним світлом та ніжними квітковими пелюстками.

Як підібрати свій ідеальний аромат?

Обираючи парфумерію даного бренду, варто орієнтуватися на власні уподобання та нагоду. Для теплих сонячних днів чудово підійдуть легкі цитрусово-озонові варіанти з лінійки Les Eaux. Якщо ж ви шукаєте універсальний супутник на кожен день, зверніть увагу на класичні флагманські витвори Femme або Homme. Актуальна на парфуми Angel Schlesser ціна у нашому каталозі робить вишукану іспанську парфумерію доступною для кожного естету.

Де оригінальні парфуми Angel Schlesser купити в Україні?

Обираючи брендову парфумерію, критично важливо купувати продукцію у перевірених та надійних постачальників. В інтернет-магазині Obrana ми гарантуємо 100% оригінальність кожного флакона, щоб ви насолоджувалися чистим та багатим звучанням композицій.

У нашому каталозі ви можете легко дізнатися, яка на обрані парфуми Angel Schlesser ціна, ознайомитися з повною пірамідою нот та обрати свій ідеальний варіант. Якщо ви вирішили оригінальні купити парфуми Angel Schlesser, наші фахівці забезпечать швидке оформлення замовлення та оперативну доставку по всій Україні.

Відкрийте для себе секрет іспанської елегантності вже сьогодні!

Дозвольте собі підкреслити свій стиль та природний шарм за допомогою лаконічних парфумерних шедеврів. Якщо ви прагнете оновити парфумерний гардероб та плануєте оригінальні парфуми Angel Schlesser купити, переходьте до каталогу інтернет-магазину Obrana, додавайте обраний товар у кошик та оформлюйте замовлення прямо зараз. Обирайте витонченість та свіжість разом із Obrana!