Gabrielle Chanel

Стать: Жіночій

Бренд: Chanel

4.67/5
4.67/5

Дата випуску: 2017р.
Характер аромату: ніжний, жіночний.
Класифікація: квітковий.
Піраміда аромату:
Початкові ноти: грейпфрут, мандарин, чорна смородина.
Переклад: тубероза, жасмин, іланг-іланг, флердоранж.
Базові ноти: сандал, мускус.
Зроблено в: Франція.

Відкрийте для себе новий аромат від Шанель, який вийшов відносно недавно, але вже підкорив серця його власниць. Дуже стійкий шикарний та шлейфовий аромат.

У Gabrielle все дуже цілісно і гармонійно. У цьому ароматі немає жодної дратівливої ноти, що виділяється! На старті – цитрусовий, а далі – проступає жасмин, не термоядерний, шляхетний. Є дуже привабливі цукрові нотки, які зігрівають душу, при цьому аромат не нудотний, а навіть свіжий.

Вдихнувши Gabrielle Chanel, мимоволі спливають слова самої Габріель Шанель: "Luxury is what you don't see". Дуже тонкий, ніжний, обволікаючий, багатий і дорогий. Це скоріше денний аромат, який можна носити будь-якої пори року.

Прайс-лист елітної парфумерії

Прайс-лист нішевої парфумерії

Очень красивый аромат, на работе получаю кучу комплиментов.

Очень красивый аромат, на работе получаю кучу комплиментов.

Дуже ніжні парфуми! Стійкі та приємні! Дякую

Залиште відгук про товар


Chanel – французька компанія, один із найвідоміших модних будинків у світі. Найулюбленіша марка французів. Штаб-квартира знаходиться на Place Vendome у Парижі. Перший бутік було відкрито 1913 року. Найпопулярнішу модну імперію Габріель Шанель створила завдяки своїй наполегливості, привабливості та зв'язкам із впливовими чоловіками. З приходом Коко Шанель у світ моди, жінки стали носити фланелеві блейзери, спідниці вільного крою, довгі светри з джерсі (недорога тканина, з якої до цього шили чоловічу білизну), матроски та знаменитий костюм (спідниця + жакет). Її одяг був легким і природним. Габріель ніколи не малювала моделі своїх речей - вона розколювала їх безпосередньо на манекенницях чи клієнтках, щоб бачити, як виглядають речі у русі. Щоб можна було засукати рукави, вона пришила гудзик на манжеті жіночої блузки, а щоб легко знайти ключі - підібрала до чорних сумок червону підкладку. Сама Коко Шанель зробила собі коротку стрижку (до цього жінки не робили стрижок), носила сонячні окуляри та маленькі капелюшки. У 1921 році з'явилися знамениті парфуми Chanel №5, перший синтезований парфум. Свої духи Коко назвала – Шанель N 5, бо вважала п'ятірку своїм щасливим числом, що незмінно приносить їй удачу. Всі нові колекції вона завжди показувала п'ятого числа.