Прем’єра аромату: 2015
Країна ТМ: Франція
Стать: для чоловіків
Класифікація: елітна
Тип аромату: водяні, фужерні
Початкова нота: Лайм, Морська вода, Юзу
Нота серця: Базилік
Кінцева нота: Білий кедр, Ветівер
Вишукана інтерпретація класичних нот знаменитого аромату L`Eau Kenzo. Чудове поєднання водної свіжості й енергійної мужності. У оновленому варіанті туалетної води Kenzo L`Eau Kenzo Intense Pour Homme зберігається дорога простота, вишуканість, притаманна легендарним ароматам Kenzo.
Свіжі та щирі початкові ноти складають цитрусово-водні запахи японського юзу, лайма й морської води. Надзвичайний магнетизм надає букету головний аромат чорного базиліка. Кінцеві ноти формують олії білого кедра й ветиверу, які народжують благородний і делікатний шлейф.
Туалетна вода Kenzo L`Eau Kenzo Intense Pour Homme належить до класу фужерних, водних ароматів. Її власник респектабельний, упевнений в собі й у своїй чоловічій чарівності. Він підкорює усі жіночі серця, але його обраницею стає краща із жінок.
Залиште відгук про товар
Кензо Такада, п'ятий із семи дітей у сім'ї, народився Японії 27 лютого 1939 року. Ще навчаючись у школі, він був настільки вражений моделями, які побачив у журналі, що спробував їх копіювати.
Після закінчення школи Кензо залишив усе і поїхав до Токіо. Щоб заробити на життя, він допомагав маляру та отримував 3000 ієн (близько 7 доларів) на місяць. Тоді йому часом доводилося жити в магазині. Проте вечорами Кензо відвідував заочні курси дизайнерів.
Ось так банально розпочалася історія знаменитого будинку Kenzo.
Парфумерна історія Kenzo почалася в 1987 році, зі створенням найпершого аромату Kenzo de Kenzo , жіночного квіткового парфуму, створеного за принципом екібани, японського мистецтва квіткового оформлення. Це був миттєвий успіх, що започаткував створення нових парфумерних творінь, відкриваючи нові перспективи у світі парфумерії: Kenzo pour Homme - 1991, Parfum D'Ete - 1992, L'eau par Kenzo і Kenzo Junjle Tiger - 1998, Le Monde est beau і Kenzo Jungle Elefant - 1996, Jungle pour Homme - 1998, L'eau par Kenzo pour Homme - 1999, Time for Peace (лімітований випуск) - 1999. Багато з цих ароматів перевипустили і змінили дизайн флаконів і коробочок, в деяких випадках додавши запахів легкості та нових нот, але залишивши суть парфумерної композиції недоторканою. Це аромати Kenzo pour Homme, Jungle Elefant, Parfum D'Ete, L'eau par Kenzo. Також з'явилося багато нових ароматів, що чарують своєю несхожістю та досконалістю, що підкорили світ "з перших нот". Усі парфуми наділені фірмовою відмінністю Кензо: геніальним змішанням протилежностей, які вносять життя нові компоненти. Кожен новий витвір мотивований зв'язком з природою та енергією. Випущений у вересні 2000 року жіночий аромат Flower by Kenzo є ідеальною ілюстрацією позитивного та геніального бачення світу з разючими асоціаціями: на вигляд тендітна квітка, мак, стає сильним і укорінюється в місті. Огортаючий, пудровий аромат зручно тулиться в стрункому прозорому флаконі. Успіх цього аромату змусив бренд Кензо розпочати повне оновлення своїх основних обрисів, як і модернізацію візуальної тотожності. Сьогодні компанія Кензо зайнята створенням KENZOKI, лінії догляду за шкірою, яка підвищує гарне самопочуття. Двадцять продуктів поділено на чотири групи: енергетичні засоби, ейфоричні, релаксуючі та чуттєві.