Oriana Parfums de Marly

Нішева парфумерія

Стать: Жіночій

Бренд: Parfums de Marly

Немає оцінки
Немає оцінки

Дата випуску: 2021 м.
Характер аромату:
нішевий, солодкий, спокусливий, чуттєвий.
Класифікація: квіткові, фруктові, гурманські .
Піраміда аромату:

Початкові ноти: мандарин, грейпфрут, бергамот .
Переклад:
апельсиновий колір, малина, чорна смородина .
Базові ноти:
зефір, вершки, амбрета, мускус.
Зроблено в: Франція

Oriana Parfums de Marly - це аромат для жінок, він належить до групи квіткові, фруктові, гурманські , випущений у 2021 року парфумерами Nathalie Lorson та Hamid Merati-Kashani. Parfums de Marly Oriana (Оріана) прекрасний у будь-яку пору року, що робить його незамінним та вірним союзником сучасної жінки. Жінки, яка цінує ефектні та дорогі композиції з багатою пірамідою нот – квіткових, фруктових та гурманських в одному флаконі. Вона вміє бути собою і не приховує яскраву індивідуальність, здатна на сміливі вчинки і захоплює природну чарівність навіть на відстані.

Розкриття парфуму Oriana Parfums de Marly починається з екзотичних фруктових мотивів сонячного мандарину, запального грейпфрута та освіжаюче-пікантного бергамоту. Поступово вони переплітаються з енергійними вкрапленнями ягід малини, що іскриться, терпкої чорної смородини і харизматичних пелюсток апельсинового кольору. Сексуальний шлейф букет Oriana Parfums de Marly вражає вишуканим поєднанням повітряних вершків, ніжного вершкового зефіру, делікатної амбрети та чарівно-пристрасного мускусу.

Так, Oriana нудотно-солодкий, але надмірна насолода врівноважується цитрусами та непопсовою нотою паленого цукру. Це ідеальний баланс любителів солодких ароматів. Маршмеллоу та збиті вершки солують у цій композиції. А смородина та цитруси надають аромату благородства, і він виходить не кондитерським.

 

У нас Ви знайдете лише оригінали ! Ми НЕ пропонуємо копії, підробки та товар "за ліцензією"!!!!
Якість - 100% оригінал !

Залиште відгук про товар