Y Le Parfum Yves Saint Laurent

Нішева парфумерія

Стать: Чоловічий

Бренд: Yves Saint Laurent

Немає оцінки
Немає оцінки

Дата випуску: 2021 рік
Характер аромату: нішевий, мужній, рішучий, харизматичний.
Класифікація: східні, фужерні.
Піраміда аромату:

Початкові ноти: зелене яблуко, альдегіди, лимон, імбир.
Переклад:
шавлія, лаванда, герань.
Базові ноти: боби тонка, кедр, олібанум, пачулі.
Зроблено в: Франція

Y Le Parfum Yves Saint Laurent - це аромат для чоловіків, він належить до групи цитрусові, фужерні, випущений у 2021 році. Укутавши себе невагомою хмарою аромату Yves Saint Laurent Y Le Parfum (Ігрек), ви на власному тілі відчуєте хвилюючі дотики дорогих та елегантних нот. Впевнена першість серед них належить східним і фужерним мотивам, які дивують своєю загадковістю та незалежним характером. Сучасна парфума підкреслює високий статус і сильну волю свого власника, дозволяючи йому насолоджуватися розкішним витвором французьких майстрів.

Перші хвилини розкриття піраміди Y Le Parfum Yves Saint Laurent захоплюють за собою ранковою прохолодою зеленого яблука, що інтригує, повітряних альдегідів, соковитого тропічного лимона і чарівно пікантного імбиру. Поступово в ній починають переважати стильні акценти харизматичної шавлії, спокусливої лаванди та гіркувато-квіткової герані. Дивовижно довгий і привабливий шлейф букета Y Le Parfum Yves Saint Laurent заворожує мотивами дорогоцінних бобів тонкого, смолистого кедра, бальзамічного олібануму та фруктово-трав'яного пачулі.

 

У нас Ви знайдете лише оригінали ! Ми НЕ пропонуємо копії, підробки та товар "за ліцензією"!!!!
Якість - 100% оригінал!

Залиште відгук про товар


Yves Saint Laurent (YSL) - будинок високої моди, заснований Івом Сен-Лораном та його партнером П'єром Берже. Закінчивши школу (1954-го року, йому тоді було 18 років), молодий Ів приїхав до Парижа, вступив до школи моди і восени того ж року брав участь у конкурсі молодих модельєрів. В результаті він виграв головний приз за ескіз сукні для коктейлю із незвичайним асиметричним вирізом. До речі, молодий німецький модельєр Карл Лагерфельд, який брав участь у тому ж конкурсі, взяв приз за скроєне ним пальто. Спочатку 18-річний Ів отримав роботу у будинку Діор. Офіційне відкриття власного будинку моди Іва Сен-Лорана відбулося у грудні 1961 року. Завдяки підприємницьким талантам П'єра Берже будинок моди Yves Saint Laurent у 70-ті роки перетворився на імперію з багатомільйонними доходами. Прибуток приносив не лише одяг, а й супутні товари — парфуми, ювелірні прикраси, сумки. Що стосується духів, то Opium став одним із парфумерних бестселерів усіх часів і народів, прославивши і марку YSL, і її ідейного натхненника. Але з кінця 80-х років у YSL почалася криза. Потім кілька років поспіль YSL працювала на збиток, причому втрати компанії продовжували зростати. На відновлення вмираючого будинку моделей запросили італійського бізнесмена Доменіко де Соле та американського дизайнера Тома Форда. Лише кілька років тому ця пара прославилася тим, що зуміла не лише відродити з попелу іншу легендарну компанію — Gucci «Сьогодні я вирішив попрощатися зі світом моди, який так любив…» — повідомив 7 січня 2002 року 65-річний Ів Сен-Лоран, один із найвідоміших особистостей у своїй професії. Справжньою причиною цього були непереборні розбіжності з господарем фірми Yves Saint Laurent — Франсуа Піно.