You're So Vain Gritti

Нішева парфумерія

Стать: Унісекс

Бренд: Gritti

Немає оцінки
Немає оцінки

Дата випуску: 2022 рік
Характер аромату: нішевий, бадьорий, глибокий, харизматичний, чуттєвий.
Класифікація: фруктові, дерев'яні, фужерні.
Піраміда аромату:
Початкові ноти: грейпфрут, лимон, зелені.
Ноти серця: чорна смородина, фруктові ноти, тютюн.
Базові ноти: пачулі, мускатний горіх, дубовий мох.
Зроблено у: Італія

You're So Vain Gritti – це аромат для чоловіків та жінок, він належить до групи фруктові, деревні, фужерні, випущений у 2022 році парфумером Luca Gritti. Парфумер своїми роботами виявив бажання показати шанувальникам, як можна власноруч підвищити якість свого життя, не чекаючи, поки для цього настане найбільш вдалий момент. Композиція закликає знайти у собі сміливість і припинити грати за чиїмось життєвим правилам, ставши творцем власної долі. Аромат You're So Vain Gritti надихає, стимулює нові звершення, випромінює величезний потік ольфакторной енергії та могутньої сили.

Аромат You're So Vain Gritti відкривається прохолодними зеленими зеленими нотами, іскристими свіжими цитрусовими акордами грейпфрута, лимона і букета зелених нот. Центр пірамідки композиції струмує солодкими соковитими фруктовими відтінками чорної смородини і червоних фруктів, чарівно-запашними акцентами квітів тютюну, які переплітаються в шлейфі аромату You're So Vain Gritti з теплими східними пряними нотами листя почу- зеленими акцентами дубового моху.

 

У нас Ви знайдете лише оригінали! Ми НЕ пропонуємо копії, підробки та товар "за ліцензією"!!!!
Якість – 100% оригінал!

Залиште відгук про товар


Gritti – династія парфумерів родом із Венеції з ХVI століття.
Сім'я Гритті хотіла оживити стародавні формули, створені їхнім предком, Альвісом Гритті, венеціанським вельможею та алхіміком. Альвіс Гритті творив за доби Відродження. В основі логотипу компанії – фамільний герб, на стрічці зверху – девіз сім'ї: "Не сумуйте через складнощі".

Альвіс Гритті був сміливий духом людина, вчений фізик і великий мандрівник. Він плавав на схід, знаходячи себе у нових культурах

У пошуках нових інгредієнтів для чарівних парфумів, невтомний Альвіз вирушив на Схід. Повернувшись із далеких мандрівок, Гритті зумів розповісти світові про незабутні враження та спогади про чудову країну за допомогою мови ароматів, здатної знайти ключ до кожного серця.
В даний час логотипом бренду є родинний герб роду Гритті. Основна мета парфумерної компанії Dr. Gritti» полягає у відтворенні старовинних формул чудодійних ароматів, які користувалися пошаною у аристократів епохи Відродження.
Одним із перших ароматів дебютної колекції бренду став парфум унісекс «Antalya». Свою назву на честь сучасного турецького курорту Анталія аромат отримав невипадково. Глибокі деревні акорди тютюну, кедра та морських водоростей нагадують про надзвичайну подорож Альвіза Гритті на Схід, який відкрив йому світ найчуттєвіших, спокусливих ароматів.
Флакони, куди вміщені аромати, мають глибокий чорний колір і глянсовий блиск, стилізовані під цінну книгу в палітурці, де зберігаються найцікавіші розповіді для читача. Елегантний дизайн підкреслюється золотою платівкою під назвою аромату.
Внутрішня частина коробки драпірована чорним шовком.

Будинок ароматів Gritti поповнив у 2017 році свою лінію парфумерії “Parfum Privee” двома новими композиціями: Giudecca та Rialto, а також випустив нову колекцію свіжих цитрусових ароматів “I Turchesi”, до неї увійшли 4 нових парфуми: Arancia Ambrata, Costiera, Nesti Pomelo Sorrento, представлені на березневій виставці ароматів “Esxence 2017”.
  
До ексклюзивної серії “Parfum Privee” входять класичні парфуми, в яких традиції поєднуються із сучасністю. Нова лінія “I Turchesi” присвячена Венеції, а також чудовим пейзажам та благодатному клімату Середземномор'я. Блакитні флакони нової колекції є нагадуванням про кристально чисту воду і цілющу силу морського повітря.